Sobota 23. května 2015

>>Islám vs. západní civilizace

Archív - Islám vs. západní civilizace
1 2 >

Bývalý šéf Mossadu, hloupý útok na Írán a budování demokracie v Izraeli

ceskapozice.cz - [26.06.2011]

Generál Meir Dagan označil politiku premiéra Benjamina Netanjahua proti neexistující íránské jaderné hrozbě za sebevražednou.


Více...

Radikální muslimská skupina je řízena izraelskými Židy!

outsidermedia.cz - [01.05.2010]

Radikální „muslimská skupina“, jež vyhrožovala tvůrcům seriálu South Park, byla založena a řízena Josephem Cohenem, bývalým izraelským radikálem, který předtím žil v osadě na Západním břehu. Fundamentalistický žid, který předstírá, že je radikální muslim, to tedy bude problém...


Více...

Pro mnoho Židů je Obama nebezpečný Hussein

ČRo - [10.10.2009]

Židé často zdůrazňují, že zatímco oni mají v historii okolo 180 držitelů Nobelovy ceny, muslimové, kterých je ve světě zhruba stokrát víc, získali těchto ocenění asi deset. Židovští ultranacionalisté ale k muslimům řadí kvůli jeho předkům i Baracka Obamu. Pokud tedy mají být konsistentní, musejí po včerejšku vyznavačům islámu přičíst dalšího laureáta.


Více...

Washington Times: Obama souhlasí s utajováním izraelských jaderných kapacit

eretz.cz - [05.10.2009]

Prezident USA Barack Hussein Obama souhlasí s tím, aby pokračovala tajná dohoda mezi USA a Izraelem, která umožňuje židovskému státu vyhnout se mezinárodním inspekcím a kontrolám svých jaderných zařízení a kapacit. Napsal to v sobotu deník The Washington Times.


Více...

Mahmoud Ahmadinejad revealed to have Jewish past

The Telegraph - [03.10.2009]

Mahmoud Ahmadinejad's vitriolic attacks on the Jewish world hide an astonishing secret, evidence uncovered by The Daily Telegraph shows.


Více...

Česko rozšíří vojenskou spolupráci s Izraelem

iDNES.cz - [07.09.2009]

Výcvik českých vojáků v Izraeli, Izraelců v Česku, výměna tajných informací či vojenských technologií obou zemí. Na rozšíření vojenské spolupráce obou zemí se v Tel Avivu dohodli ministři obrany Martin Barták a Ehud Barak. V menší míře obě země spolupracovaly už nyní.


Více...

US remains silent over McKinney arrest by Israel

Press TV - [01.07.2009]

Nearly a day after the detention of former US lawmaker Cynthia McKinney by Israeli forces, Washington has yet to make a reaction. Israeli Navy detained former US congresswoman and Nobel Prize laureate Cynthia McKinney and twenty other human rights activists on board a relief boat outside Israel's territorial waters on Tuesday as they were heading to Gaza on a humanitarian mission.


Více...

Muslimové chválí káhirský projev Baracka Obamy

ČTK - [05.06.2009]

"Obama, Obama!" rozléhalo se pod důstojnou kupolí sálu Káhirské univerzity. Posluchači bouřili nadšením. Pozitivně reagovala také arabská média. Podle analytiků ale bude k udržení nové přízně muslimů třeba představit konkrétnější plán řešení izraelsko-palestinského konfliktu.


Více...

Obama slibuje islámskému světu nový věk

ČTK - [04.06.2009]

Barack Obama vyzval muslimy celého světa k usmíření se Spojenými státy. Přišel, aby se snažil o nový počátek vztahů s islámským světem, prohlásil americký prezident při svém zásadním projevu na Káhirské univerzitě v egyptské metropoli. Ví ale, že se to nemůže stát přes noc.


Více...

USA se podřídí každému našemu rozhodnutí, řekl izraelský ministr

novinky.cz - [22.04.2009]

Spojené státy se podřídí rozhodnutím Izraele, jehož role je sblížit Washington s Moskvou, přičemž největší hrozbou není Írán, ale Afghánistán a Pákistán. Palestinský stát je navíc vyprázdněný slogan. Řekl to izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman.


Více...

Budoucí policisté se v Rusku učí z antisemitských učebnic dějepisu

ČTK, ČT24 - [30.03.2009]

Moskva - Petrohradská policejní právnická univerzita vydala pro své studenty dějepisnou učebnici plnou antisemitských názorů. Studující policisté se v ní dozvědí, že "sionisté fyzicky odstranili Stalina" nebo že sovětský prezident Michail Gorbačov byl ve skutečnosti sionistickým agentem jménem Garber a SSSR prý záměrně zničil "ve jménu Boha Mojžíše".


Více...

Transcript of Ahmadinejad's U.N. Speech

NPR - [19.09.2007]

Madam President, Distinguished Heads of State and Government, Distinguished Heads of Delegation, Excellencies, Ladies and Gentlemen, I praise the Merciful, All-Knowing and Almighty God for blessing me with another opportunity to address this Assembly on behalf of the great nation of Iran and to bring a number of issues to the attention of the international community. I also praise the Almighty for the increasing vigilance of peoples across the globe, their courageous presence in different international settings, and the brave expression of their views and aspirations regarding global issues.


Více...

Islámský teror? To je nekorektní, říká EU

zpravy.idnes.cz - [03.04.2007]
Více...

Iran dailies see British plot in captives saga

Reuters - [03.04.2007]
Více...

Írán nutí Británii v otázce zajatců přiznat chybu

ČTK - [29.03.2007]
Více...

Britové oblehli náš konzulát a stříleli, tvrdí Teherán

zpravy.idnes.cz - [29.03.2007]
Více...

Němci se bojí Spojených států víc než Íránu

zpravy.idnes.cz - [29.03.2007]
Více...

MOSSAD orchestrating Muslim violence in Europe

Wayne Madsen Report - [27.10.2006]

October 25, 2006 -- A new book in Germany is casting light on Israel's covert program to provoke violence among Muslims in Western Europe and engage in "false flag" operations in order for Western governments to blame Muslim radicals. The book, Der Krieg im Dunkeln (War in the Dark) by Udo Ulfkotte, formerly a correspondent for the Frankfurter Allgemeine Zeitung, provides details of the operations of two Israeli intelligence units -- the Metsada, which specializes in sabotage, including "false flag" terrorist attacks and assassinations; and LAP (Lohamah Psichlogit), wh


Více...

Svět podle Zdeňka Velíška (49)

ČT24, Zdeněk Velíšek - [22.09.2006]

I když papež Benedikt XVI. ve své přednášce na univerzitě v Řezně citoval šest století stará slova byzantskéhho císaře Manuela II., od nichž se později lehce distancoval, obávám se, že se připojil k těm, kdo v západním světě tak nešťastně plní největší přání islamistických teroristů. Ti přece nechtějí nic jiného, než přesvědčit muslimy celého světa o tom, že Západ vyhlásil válku islámu, ne jim. &qu


Více...

Mír je pro slabochy - skutečné vlády prodávají zbraně

Guardian - [24.08.2006]

Proč přesvědčuje Tony Blair arabské vlády, aby kupovaly od britských zbrojovek? Když mu americká vláda sdělila, že firma BAE údajně rozdávala úplatky v České republice, státní tajemník sir Kevin Tebbit o tom neinformoval policii.Vysoký činitel britského ministerstva obrany to popsal jako "šunku ... je to drahé a zastaralé". Šéfredaktor World Defence Systems poukázal na to, že je to "10 let staré". Bývalý činitel


Více...
1 2 >
BTC Clicks banner